rekrutacja...
Polityka Prywatności       ZAMKNIJ

Witamy w portalu rekrutacyjnym

Szkoły Podstawowej i Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi

jeżeli szukasz szybkiego kontaktu to zadzwoń lub napisz do nas

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych oraz na podstawie kryteriów sportowych. Rekrutacja do szkoły uwzględnia opinię trenerów o osiągnięciach lub predyspozycjach do uprawiania sportu.

Decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły podejmuje dyrektor szkoły.

W klasach I-III szkoły podstawowej realizowany jest program ogólnorozwojowy. Umożliwia on dzieciom poznanie różnych dyscyplin sportowych. Jego celem jest budowa ogólnej sprawności fizycznej. Uczniowie I-III każdego dnia oprócz zajęć lekcyjnych mają zapewnione zajęcia sportowe.

Dodatkowo już od klasy I uczniowie mają 5 godzin języka angielskiego w tygodniu.

W szkole funkcjonuje świetlica czynna w godzinach 7:00-17:00.

Uczniowie mają możliwość wykupienia obiadów w stołówce szkolnej.

Terminy naboru do Szkoły Podstawowej Marcina Gortata na rok szkolny 2024/2025 (klasy I-VIII):

Od 1 stycznia do 26 kwietnia 2024 roku dokumenty rekrutacyjne należy składać w sekretariacie (ul. Minerska 1/3). Dokumenty można też przesłać drogą mailową na adres sekretariatminerska@szkolagortata.pl

Uprzejmie informujemy, że od roku szkolnego 2022/2023 w szkole obowiązuje czesne w wysokości 300,00 zł / miesiąc płatne przez 12 miesięcy. Objęci nim są wyłącznie uczniowie przyjęci w obecnej rekrutacji do klas I-III szkoły podstawowej.

Wymagane dokumenty:
  • Karta zgłoszenia;
  • Oświadczenie dla opiekunów prawnych;
  • Zgoda na wykorzystywanie wizerunku.
pobierz wszystkie dokumenty przejdź do kontaktu

Ucznia przyjmuje się do szkoły na podstawie wyników edukacyjnych oraz na podstawie kryteriów sportowych. Rekrutacja do szkoły uwzględnia opinię trenera o osiągnięciach lub predyspozycjach do uprawiania sportu.

Decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły podejmuje dyrektor szkoły.

Wiodącymi dyscyplinami w szkole są piłka nożna chłopców oraz taniec dziewcząt. Program łączenia edukacji i sportu jest realizowany z Akademią Łódzkiego Klubu Sportowego oraz Akademią Sztuk Scenicznych ACPA International działającą w partnerstwie z Klubem Sportowym Ad Astra.

Klasy licealne realizują przez 4 lata program z rozszerzonym językiem polskim, językiem angielskim oraz biologią. Możliwa jest również realizacja innych przedmiotów na poziomie rozszerzonym w ramach kół zainteresowań.

Drugi język – język niemiecki.

Terminy naboru do Liceum Ogólnokształcącego Marcina Gortata na rok szkolny 2024/2025

Od 1 stycznia do 31 maja 2024 roku dokumenty rekrutacyjne należy składać w sekretariacie (ul. Minerska 1/3). Dokumenty można też przesłać drogą mailową na adres sekretariatminerska@szkolagortata.pl

Wymagane dokumenty:
  • Karta zgłoszenia;
  • Oświadczenie dla opiekunów prawnych;
  • Zgoda na wykorzystywanie wizerunku.
pobierz wszystkie dokumenty przejdź do kontaktu